MURPA SAC DEMİR BORU PROFİL SAN. TİC. LTD. ŞTİ.MUR-PA Sac demir boru profil Nak. San. Ve Tic.Şti. 1984 yılında M.Yavuz CÖMERT ve Yılmaz CÖMERT tarafından bu sektörde kaliteli ve müşteri memnuniyetli hizmet anlayışı ile kurulmuştur .Kurulduğu yıldan bu güne kadar sürekli kendini yenileyen MUR-PA ülkemizin gelişme sürecindeki tüm gerekliliklerini yerine getirerek Karayolları Ulaştırma Bakanlığı tarafından alınan R1 taşıma belgesi, ISO 9001-2015 kalite belgesi ve Araç Ekip Mobil (GPRS) sistemi ile günümüz koşullarında müşterilerine en iyi hizmet verebilme esaslarını yerine getirmenin mutluluğunu yine siz müşterileri ile paylaşmaktadır.

murpatirlari

murpasac

Adres & İletişim


Vizyonumuz


MUR-PA Sac Demir Boru Profil. Nak. San. Ve Tic. Şti. yüksek verimlilik, araştırmalar, ve yatırımlar sonucu kendi sektöründe şu an yakalamış olduğu en seviyeyi ileride de Dünyanın ve ülkemizin değişen Şartlarına göre adapte ederek her zaman bulunduğu mevkide olmak ve müşterilerine kaliteli hizmet vermeye devam etmektir.

Vizyonumuz

Misyonumuz


Özellikle nakliye sektöründe sorumluluğun büyük olduğu düşüncesinden yola çıkarak çalışan personellerimizle birlikte müşterilerimizin ihtiyaçlarını maksimum düzeyde sağlamak , sürekli gelişen Dünyada bu gelişmelerden haberdar olarak faydalanmak ve faydalarını müşterilerine yansıtarak gerek SAC sektöründe gerekse NAKLİYE sektöründe hep “En iyiler” kategorisinde kalmaktır.

Misyonumuz