NİLATA DEMİR ÇELİK DİLME LOJİSTİK İNŞAAT SAN. VE TİC.LTD.ŞTİ


Firmamız 1985 yılında Kdz Ereğli de kurulmuştur. Hem yurt içi hem yurt dışına sac levha satışları gerçekleştirmekteyiz. Sanayici olarak sac işleme ile çelik servis merkezimizde  iş hayatımıza devam etmekteyiz.

1700 m2 kapalı işletme alanı  2000m2 açık fabrika sahamızla 3 adet sac boylama (giyotin kesim0,50mm-16,00mm) 1 adet 700mm altıda genişlikte rulo  kesim makinelerimizle üretim yapmaktayız. 

Dünyanın önde gelen otomotiv devlerinin  üretimlerine katkı yapmaktayız. Mercedes, Ford, Toyota,  Otokar, Otosan otomotiv firmaları için kesim hatlarımızda (şasi ürün) gerçekleştirmekteyiz. Kendimizin  geliştirdiği makine departmanımızla özel kesim yapmaktayız. Müşterilerimiz için üst düzey hassasiyet gerektiren parçaları üretmekteyiz. Üretimimizin %70 yakınını otomotiv sektörü oluşturmaktadır.  Bunun yanısıra diğer makina yedek parça imalatçıları, demiryolları yapım hatları imalatçıları ile çalışmaktayız.

Şirket olarak giyotin kesim, paketleme dışındaki  müşteriye ürün teslimi prosesini yine kendi şirketimiz olan  Mur-Pa  Ltd.Şti. ile gerçekleştirmekteyiz. Tedarikçi sıfatı ile Nilata ve Mur-Pa olarak sac satışını  müşteri  ihtiyaçlarına göre  Erdemir ürünleri  ile yardımcı olmaktayız. Mur-Pa Karayolları kanununun gereği olan R1 belgesi, ile kendi araçları la sevkleri gerçekleştirmektedir. ISO 9001 kalite hizmet sertifakası mevcut olup standart kurallarına sadık çalışmaktayız.

Firmamızda beyaz yakalı ve saha personeli  olarak çalışan sayımız 35 kişi cıvarındadır.

Vizyonumuz


"Dünyada ve ülkemizde değişen şartlara adapte olarak yüksek verimlilik hedefi ile kaliteli hizmet anlayışını bir arada sürekli kılmak"

Vizyonumuz

Misyonumuz


"Müşteri odaklı teknolojiye dayalı,kaliteli çevreye duyarlı ve güvenilir olmak"

Misyonumuz